Fashion Icon Náušnice polodrahokamy ve tvaru srdce růžová NE1111-0606 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Fashion Icon Náušnice polodrahokamy ve tvaru srdce růžová NE1111-0606

NE1111-0606
  • Novinka
Fashion Icon Náušnice polodrahokamy ve tvaru srdce
  • Fashion Icon Náušnice polodrahokamy ve tvaru srdce
  • Fashion Icon Náušnice polodrahokamy ve tvaru srdce
DostupnostSkladem 2 ks
Barva
Vaše cena109 Kč
1 ks
Typ náušnicevisací
Hlavní materiálpolodrahokam
Barva kovustříbrná
Osazenípolodrahokam
Kovobecný kov
Tvarsrdce
Stylpřírodní materiály
Určenížena
ZnačkaFashion Icon

Náušnice z polodrahokamu ve tvaru srdce. Vyberte svůj kamen

  • Černé - polodrahoram HematitHematit je mocným kamenem pro "vytahování" nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost. Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky. 
  • Růžovépolodrahoram Růzenin. Růženín je kamenem lásky a srdce. Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu. Podněcuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost, citlivost a vnímavost. Podporuje fantazii, trpělivost, inspiraci a tvořivost. Dává sílu k odpuštění a učí nás sebeúctě a sebelásce.
  • Fialová světlá - polodrahokam Ametyst. Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.
  • Okrová - polodrahokam Karneol. Karneol je stabilizující kámen s vysokou energií. Dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život. Motivuje k úspěchu. Tiší vztek, žárlivost a závist, rozptyluje deprese a negativný myšlenky. Dodává výřečnost a posiluje sebedůvěru. Navozuje klidný spánek, zahání noční můry. Povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu.
  • Modrá - polodrahokam Tyrkenit. Tyrkenit přináší štěstí a úspěch. Ochranný a očistný kámen používaný na amulety. Chrání před kritikou.Brání sebepoškozování.Obnovuje a udržuje rovnováhu, přispívá k seberealizaci a pomáhá hledat řešení problému. Účinný při stavech vyčerpání, depresích a návalech panického strachu. Stabilizuje proměnlivé nálady a navozuje vnitřní klid. 
  • Bílá - polodrahokam Opalit. Opalit podporuje družnost a upevňuje vztahy s ostatními lidmi, a pomáhá nám naladit se na jejich emocionální vlnu. Léčivé účinky: Pomáhá přirozené regeneraci, podporuje příjem kyslíku, zlepšuje činnost plic a usnadňuje jejich léčbu, pomáhá v boji s nachlazením, čístí střevo a sliznice. Uklidňuje a potlačuje nespavost.
  • Modrá světlá - polodrahokam Akvamarín. Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování, zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci.
Fashion Icon Náušnice polodrahokamy ve tvaru srdceFashion Icon Náušnice polodrahokamy ve tvaru srdceFashion Icon Náušnice polodrahokamy ve tvaru srdceFashion Icon Náušnice polodrahokamy ve tvaru srdceFashion Icon Náušnice polodrahokamy ve tvaru srdceFashion Icon Náušnice polodrahokamy ve tvaru srdce
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Fashion Icon Náušnice polodrahokamy ve tvaru srdce
NE1111-0606
Fashion Icon Náušnice polodrahokamy ve tvaru srdce (Růžová, Materiál)
109 Kč