Měsíční kámen přírodní kuličky leštěný barevné  modrá NM0669-0605 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Měsíční kámen přírodní kuličky leštěný barevné modrá NM0669-0605

NM0669-0605
  • Novinka
  • Sleva 47%
Měsíční kámen přírodní kuličky leštěný barevné
  • Měsíční kámen přírodní kuličky leštěný barevné
  • Měsíční kámen přírodní kuličky leštěný barevné
35/50 do konce slevové akce
DostupnostSkladem 3 ks
Barva
Vaše cena759 Kč399 Kč
1 ks
Hlavní materiálpolodrahokam
Osazenípolodrahokam
Tvarkulička
Stylpřírodní materiály
Určenížena
Typ zapínáníbez zapínání
ZnačkaFashion Icon

Měsíční kámen léčí horní část zažívacího traktu a citové napětí, které má na něho vliv, působí na reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater.

Pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení. Měsíční kámen dostal svůj název díky tajemné hře světla uvnitř kamene, který září jako měsíc na noční hladině jezera či řeky.

Tomuto lesku se odborně mezi mineralogy říká adularescence, a tento optický jev vzniká tak, že paprsky světla se lámou a odráží ve vrstvách uvnitř kamene. Tyto vrstvy tvoří dva minerály otroclas a albit, které se během vzniku na sebe navrstvily ve velmi tenkých vrstvách. Podobný jev můžete najít také i u dalších minerálů ze skupiny živců, např. u labradoritu. Od slova adularescence se někdy používá název pro měsíční kámen adulár.

Měsíční kámen přírodní kuličky leštěný barevné Měsíční kámen přírodní kuličky leštěný barevné Měsíční kámen přírodní kuličky leštěný barevné Měsíční kámen přírodní kuličky leštěný barevné Měsíční kámen přírodní kuličky leštěný barevné Měsíční kámen přírodní kuličky leštěný barevné
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Měsíční kámen přírodní kuličky leštěný barevné
NM0669-0605
Měsíční kámen přírodní kuličky leštěný barevné  (Modrá, Materiál)
399 Kč