Náhrdelník perlový s kuličkami a korálky NK0105 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náhrdelník perlový s kuličkami a korálky

Náhrdelník perlový s korálky a krystalky. Šperk kombinuje umělé perly a masivní řetěz ve zlaté či šedé barvě. Originální módní doplňek pro sebevědomou ženu.

NK0105-0314
Náhrdelník perlový s kuličkami a korálky
  • Náhrdelník perlový s kuličkami a korálky
  • Náhrdelník perlový s kuličkami a korálky
DostupnostSkladem
Vaše cena189 Kč
1 ks
BarvaZlatá
Hlavní materiálperla
Barva kovuzlatá
Osazeníperla
Stylples a svatba, masivní, přírodní materiály
Určenížena
Délka54 cm
Šířka2 cm
Typmasivní
Materiál řetízkuobecný kov
ZnačkaFashion Icon

Ráda se zdobíte netradičními doplňky? Potom se Vám jistě zalíbí kombinace klasických perel a masivního řetězu ve zlaté či šedé barvě náhrdelníku. Šperk je složen z velkých perel a trojlístku ozdob - perly, korálku a krystalku s ploškami, které se pravidelně střídají. Vše je zavěšeno na kroužky přecházející v mohutný řetěz se zapínáním na karabinu. Náhrdelník doporučujeme doplnit pouze jednoduchými náušnicemi či náramkem ve stejné barvě kovu.

Náhrdelník perlový s kuličkami a korálkyNáhrdelník perlový s kuličkami a korálkyNáhrdelník perlový s kuličkami a korálkyNáhrdelník perlový s kuličkami a korálkyNáhrdelník perlový s kuličkami a korálkyNáhrdelník perlový s kuličkami a korálky
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náhrdelník perlový s kuličkami a korálky
NK0105-0314
Náhrdelník perlový s kuličkami a korálky (Zlatá, Materiál)
189 Kč