Náhrdelník polodrahokam - jantar (Kopál) černá NK0030-0602 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náhrdelník polodrahokam - jantar (Kopál) černá NK0030-0602

NK0030-0602
Náhrdelník polodrahokam - jantar (Kopál)
  • Náhrdelník polodrahokam - jantar (Kopál)
  • Náhrdelník polodrahokam - jantar (Kopál)
  • Náhrdelník polodrahokam - jantar (Kopál)
DostupnostSkladem
Vaše cena459 Kč
1 ks
BarvaČerná
Hlavní materiálpolodrahokam
Tvarkulička
Stylpřírodní materiály, bez kamínku, etno
Určenížena
Délka47 cm
Šířka1,2 cm
Typkorále
ZnačkaFashion Icon

Náhrdelník z polodrahokamu - jantar (Kopál) je módní šperk určen pro ženy. Je tvořen z pravidelných kuliček z jantaru, které jsou ručně navlečeny na šňůrku. Za každou kuličkou je zhotoven uzel, který zabraňuje rozsypání kuliček v případě přetrhnutí náhrdelníku. Zapínání je řešeno pomocí karabiny.

Jantar je považován za velmi léčivý a ochranný kámen. Kámen do sebe vtahuje negativní energii a působí příznivě na paměť. Odbourává strach, chmury a deprese. Jantar podporuje chuť do života, směřuje nás k pozitivní energii a činí nás spokojenými. Je vhodný při bolestech krku, problémech se štítnou žlázou, játry, žaludkem a močovými cestami. Působí také příznivě při migrénách i běžných bolestech hlavy a pomáhá při křečích.


Náhrdelník z polodrahokamu - jantar

Náhrdelník polodrahokam - jantar (Kopál)Náhrdelník polodrahokam - jantar (Kopál)Náhrdelník polodrahokam - jantar (Kopál)Náhrdelník polodrahokam - jantar (Kopál)Náhrdelník polodrahokam - jantar (Kopál)Náhrdelník polodrahokam - jantar (Kopál)Náhrdelník polodrahokam - jantar (Kopál)Náhrdelník polodrahokam - jantar (Kopál)
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náhrdelník polodrahokam - jantar (Kopál)
NK0030-0602
Náhrdelník polodrahokam - jantar (Kopál) (Černá, Materiál)
459 Kč