Náhrdelník polodrahokam tygří oko střapatý hnědá NK0128-0608 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náhrdelník polodrahokam tygří oko střapatý hnědá NK0128-0608

Náhrdelník polodrahokam tygří oko bude ideálním módním doplňkem pro ženu či dívku, milující přírodu a přírodní materiály. Náhrdelník z hnědého tygřího oka je složen z korálků, navlečených na pevné šňůrce s uzly. Náhrdelník se zapíná pomocí karabiny.
NK0128-0608
Náhrdelník polodrahokam tygří oko střapatý
  • Náhrdelník polodrahokam tygří oko střapatý
  • Náhrdelník polodrahokam tygří oko střapatý
  • Náhrdelník polodrahokam tygří oko střapatý
DostupnostSkladem 1 ks
Vaše cena549 Kč
1 ks
BarvaHnědá
Hlavní materiálpolodrahokam
Tvarhranaté
Stylbez kamínku, etno, přírodní materiály
Určenížena
Délka47 cm
Šířka1,8 cm
Typkorále
ZnačkaFashion Icon

Náhrdelník z polodrahokamu je ideálním dárkem pro osobité ženy a dívky, milující přírodu a přírodní materiály. Na rozdíl od sezónní bižuterie, která nemá po určité době žádnou hodnotu, tyto náhrdelníky svou hodnotu neztrácejí. Korále náhrdelníku z polodrahokamu tygří oko jsou prokládané kuličkami se stříbrným povrchem, které jsou navlečeny na ocelovém lanku.

Tygří oko je oblíbený polodrahokam patřící mezi varianty křemene. Vyznačuje se hedvábným třpytem a širokým spektrem odstínů od zlaté přes zlatavě hnědou až po červenohnědou.

Náhrdelník tygří oko

 

 

 

Náhrdelník polodrahokam tygří oko střapatýNáhrdelník polodrahokam tygří oko střapatýNáhrdelník polodrahokam tygří oko střapatýNáhrdelník polodrahokam tygří oko střapatýNáhrdelník polodrahokam tygří oko střapatýNáhrdelník polodrahokam tygří oko střapatýNáhrdelník polodrahokam tygří oko střapatýNáhrdelník polodrahokam tygří oko střapatý
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náhrdelník polodrahokam tygří oko střapatý
NK0128-0608
Náhrdelník polodrahokam tygří oko střapatý (Hnědá, Materiál)
549 Kč