Náhrdelník růže a mašlička NK0054 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náhrdelník růže a mašlička

Náhrdelník růže a mašlička zdobí třpytivé krystalky, které jsou zasazeny do bižuterního kovu stříbrné barvy. Šperk s růžičkou potěší všechny ženy a dívky se smyslem pro jemnost a eleganci.
NK0054-0312
Náhrdelník růže a mašlička
  • Náhrdelník růže a mašlička
  • Náhrdelník růže a mašlička
  • Náhrdelník růže a mašlička
  • Náhrdelník růže a mašlička
DostupnostSkladem 1 ks
Vaše cena279 Kč
1 ks
BarvaStříbrná
Hlavní materiálkrystal
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal
Tvarrostliny a květiny
Stylelegantní, s kamínkem, ples a svatba
Určenížena
Délka42,5 cm
Šířka2,5 cm
Typjednoduchý
Materiál řetízkuobecný kov
ZnačkaFashion Icon
Náhrdelník s růžičkou potěší všechny ženy či dívky, které mají rády šperky se symbolem této královny květin. Plastická růže smetanové barvy je zasazena do středu mašličky, osázené mnoha drobnými krystalkyMašle je zavěšena na jemném řetízku z bižuterního kovu stříbrné barvy se zapínáním na karabinu. Pokud jste podlehli kouzlu těchto nádherných květin, můžete doplnit náhrdelník dalšími šperky s motivem růží, například náušnicemi či koktejlovým prstenem.
Náhrdelník růže a mašličkaNáhrdelník růže a mašličkaNáhrdelník růže a mašličkaNáhrdelník růže a mašličkaNáhrdelník růže a mašličkaNáhrdelník růže a mašličkaNáhrdelník růže a mašličkaNáhrdelník růže a mašličkaNáhrdelník růže a mašličkaNáhrdelník růže a mašlička
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náhrdelník růže a mašlička
NK0054-0312
Náhrdelník růže a mašlička (Stříbrná, Materiál)
279 Kč