Náramek beruška Paua perleť NM0246 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náramek beruška Paua perleť

Náramek beruška s Paua perletí je vyroben z bižuterního kovu stříbrné barvy. Náramek zdobí kousky přírodní Paua perleti a modrozelená beruška s krystalky. Náramek potěší ženy a dívky, které mají rády šperky z přírodních materiálů.
NM0246-0410
  • Akce
  • Sleva 40%
Náramek beruška Paua perleť
  • Náramek beruška Paua perleť
  • Náramek beruška Paua perleť
  • Náramek beruška Paua perleť
1/209 do konce slevové akce
DostupnostSkladem
Vaše cena299 Kč179 Kč
1 ks
BarvaZelená
Hlavní materiálperleť paua
Barva kovustříbrná
Osazeníperleť paua
Kovobecný kov
Tvarzvířátka
Styletno, přírodní materiály
Určenížena
Délka24 cm
Šířka1,3 cm
Typ zapínáníkarabina
ZnačkaFashion Icon

Náramek s beruškou je vykládán pravou Paua perletí, vsazenou do bižuterního kovu stříbrné barvy. Náramek tvoří čtyři kytičky z přírodní perleti, mezi které je umístěna beruška. Ta je kromě perleti zdobena čirými a černými krystalky. Náramek se zapíná na karabinu a je opatřen řetízkem z oček, takže si sami určíte jeho délku. K náramku si můžete vybrat také náušnice či přívěsek a vytvořit tak originální a perfektně sladěný set módních doplňků.

Upozornění: Jedná se o přírodní produkty v přirozené barvě a lesku. Každý kus vyznačuje jedinečnou texturu, proto se mohou projevit menší rozdíly ve velikosti a barvě jednotlivých výrobků, resp. částí. Náhledový obrázek je pouze ilustrativní. Berte laskavě tyto skutečnosti v úvahu při rozhodování o nákupu.

Náramek beruška Paua perleťNáramek beruška Paua perleťNáramek beruška Paua perleťNáramek beruška Paua perleťNáramek beruška Paua perleťNáramek beruška Paua perleťNáramek beruška Paua perleťNáramek beruška Paua perleť
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náramek beruška Paua perleť
NM0246-0410
Náramek beruška Paua perleť (Zelená, Materiál)
179 Kč