Náramek kočka Paua perleť NM0249 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náramek kočka Paua perleť

Náramek kočka s Paua perletí je vyroben z bižuterního kovu stříbrné barvy. Náramek zdobí kousky přírodní Paua perleti a duhová kočička. Náramek potěší ženy a dívky, které mají rády šperky z přírodních materiálů.
NM0249-0410
  • Akce
  • Sleva 67%
Náramek kočka Paua perleť
  • Náramek kočka Paua perleť
  • Náramek kočka Paua perleť
7/30 do konce slevové akce
DostupnostSkladem
Vaše cena299 Kč99 Kč
1 ks
BarvaZelená
Hlavní materiálperleť paua
Barva kovustříbrná
Osazeníperleť paua
Kovobecný kov
Tvarzvířátka, kočka
Stylpřírodní materiály, etno
Určenížena
Délka24 cm
Šířka1,8 cm
Typ zapínáníkarabina
ZnačkaFashion Icon
 
Náramek s kočičkou je osázen pravou Paua perletí, vsazenou do bižuterního kovu stříbrné barvy. Šperk tvoří čtyři dílky, mezi které je umístěna kočička. Ta je kromě perleti zdobena čirými a černými krystalky. Náramek se zapínáním na karabinu je opatřen řetízkem z oček, takže si sami určíte jeho délku. Pokud máte ráda kočičky můžete si k náramku vybrat také náušnice či přívěsek a vytvořit tak originální a perfektně sladěný set módních doplňků.
 
Upozornění: Jedná se o přírodní produkty v přirozené barvě a lesku. Každý kus vyznačuje jedinečnou texturu, proto se mohou projevit menší rozdíly ve velikosti a barvě jednotlivých výrobků, resp. částí. Náhledový obrázek je pouze ilustrativní. Berte laskavě tyto skutečnosti v úvahu při rozhodování o nákupu.
Náramek kočka Paua perleťNáramek kočka Paua perleťNáramek kočka Paua perleťNáramek kočka Paua perleťNáramek kočka Paua perleťNáramek kočka Paua perleť
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náramek kočka Paua perleť
NM0249-0410
Náramek kočka Paua perleť (Zelená, Materiál)
99 Kč