Náramek květina s krystaly a patinou stříbrná NM0360-0312 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náramek květina s krystaly a patinou stříbrná NM0360-0312

Náramek s květinou zdobí krystaly a patinovaný povrch. Třpytivé krystaly jsou zasazeny do bižuterního kovu stříbrné či zlaté barvy a díky patině působí zajímavým starožitným dojmem. 

NM0360-0312
Náramek květina s krystaly a patinou
  • Náramek květina s krystaly a patinou
  • Náramek květina s krystaly a patinou
  • Náramek květina s krystaly a patinou
  • Náramek květina s krystaly a patinou
DostupnostSkladem
Barva
Vaše cena279 Kč
1 ks
Hlavní materiálkrystal
Barva kovuzlatá, stříbrná
Osazeníkrystal
Kovobecný kov
Tvarrostliny a květiny
Styls kamínkem, vintage, masivní
Určenížena
Délka16 + 5 cm
Šířka2,5 cm
Typ zapínáníkarabina
ZnačkaFashion Icon

Jste sebevědomá žena, která se nebojí výrazných módních doplňků? Pokud ano, jistě Vás nadchnou náramky z naší nové kolekce spojující kouzlo patinou zvýrazněného povrchu šperků s moderními krystaly.

Osobitý náramek dominuje pětilistou květinou vykládanou třpytivými krystaly, která je umístěna doprostřed šperku. Náramek dále zdobí kulaté krystalky zasazené do bižuterního kovu stříbrné či zlaté barvy. Pro navození starožitného dojmu je kov opatřen patinou. Náramek se zapíná na karabinu a snadno si ho uspůsobíte na svou velikost díky prodlužujícímu řetízku z oček. 

Náramek květina s krystaly a patinouNáramek květina s krystaly a patinouNáramek květina s krystaly a patinouNáramek květina s krystaly a patinouNáramek květina s krystaly a patinouNáramek květina s krystaly a patinouNáramek květina s krystaly a patinouNáramek květina s krystaly a patinouNáramek květina s krystaly a patinouNáramek květina s krystaly a patinou
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náramek květina s krystaly a patinou
NM0360-0312
Náramek květina s krystaly a patinou (Stříbrná, Materiál)
279 Kč