Náramek masivní květina s krystaly stříbrná NM0361-0312 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náramek masivní květina s krystaly stříbrná NM0361-0312

Náramek s květinou zdobí krystalky a patina, dodávající šperku zajímavý vintage vzhled. Šperk bude originálním módním doplňkem pro různé společenské události. 

NM0361-0312
Náramek masivní květina s krystaly
  • Náramek masivní květina s krystaly
  • Náramek masivní květina s krystaly
  • Náramek masivní květina s krystaly
  • Náramek masivní květina s krystaly
DostupnostSkladem
Barva
Vaše cena289 Kč
1 ks
Hlavní materiálkrystal
Barva kovuzlatá, stříbrná
Osazeníkrystal
Kovobecný kov
Tvarrostliny a květiny
Styls kamínkem, vintage, masivní
Určenížena
Délka16 + 5 cm
Šířka2,5 cm
Typ zapínáníkarabina
ZnačkaFashion Icon

Jste sebevědomá žena, která se nebojí výrazných módních doplňků? Pokud ano, jistě Vás nadchnou náramky z naší nové kolekce spojující kouzlo patinou zvýrazněného povrchu šperků s moderními krystaly.

Výrazný náramek ve zlaté či stříbrné barvě bižuterního kovu zdobí květina a krystalky různých velikostí. Kytička je seskládána z lístků a vytváří tak zajímavý prostorový efekt. Každý list lemují třpytivé krystalky. Šperk je opatřen patinou a zapíná se pomocí karabiny. Náramek bude originálním doplňkem k večerní róbě na ples a jiné společenské události. 

Náramek masivní květina s krystalyNáramek masivní květina s krystalyNáramek masivní květina s krystalyNáramek masivní květina s krystalyNáramek masivní květina s krystalyNáramek masivní květina s krystalyNáramek masivní květina s krystalyNáramek masivní květina s krystalyNáramek masivní květina s krystalyNáramek masivní květina s krystaly
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náramek masivní květina s krystaly
NM0361-0312
Náramek masivní květina s krystaly (Stříbrná, Materiál)
289 Kč