Náramek motýl Paua perleť NM0248 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náramek motýl Paua perleť

Náramek motýl s Paua perletí je vyroben z bižuterního kovu stříbrné barvy. Náramek zdobí kousky přírodní Paua perleti a modrozelený motýl. Náramek potěší ženy a dívky, které mají rády šperky z přírodních materiálů.
NM0248-0410
  • Akce
  • Sleva 40%
Náramek motýl Paua perleť
  • Náramek motýl Paua perleť
  • Náramek motýl Paua perleť
  • Náramek motýl Paua perleť
10/25 do konce slevové akce
DostupnostSkladem
Vaše cena299 Kč179 Kč
1 ks
BarvaZelená
Hlavní materiálperleť paua
Barva kovustříbrná
Osazeníperleť paua
Kovobecný kov
Tvarmotýl, zvířátka
Styletno, přírodní materiály
Určenížena
Délka24 cm
Šířka1,3 cm
Typ zapínáníkarabina
ZnačkaFashion Icon

Náramek s motýlkem je osázen pravou Paua perletí, vsazenou do bižuterního kovu stříbrné barvy. Šperk tvoří čtyři dílky, mezi které je umístěn motýl. Ten je kromě perleti zdoben čirými krystalky na tykadlech a spodní části křídel. Náramek se zapínáním na karabinu je opatřen řetízkem z oček, takže si sami určíte jeho délku. Pokud máte ráda motýlky, můžete si k náramku vybrat také náušnice  či přívěsek a vytvořit tak originální a perfektně sladěný set módních doplňků.

Upozornění: Jedná se o přírodní produkty v přirozené barvě a lesku. Každý kus vyznačuje jedinečnou texturu, proto se mohou projevit menší rozdíly ve velikosti a barvě jednotlivých výrobků, resp. částí. Náhledový obrázek je pouze ilustrativní. Berte laskavě tyto skutečnosti v úvahu při rozhodování o nákupu.

Náramek motýl Paua perleťNáramek motýl Paua perleťNáramek motýl Paua perleťNáramek motýl Paua perleťNáramek motýl Paua perleťNáramek motýl Paua perleťNáramek motýl Paua perleťNáramek motýl Paua perleť
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náramek motýl Paua perleť
NM0248-0410
Náramek motýl Paua perleť (Zelená, Materiál)
179 Kč