Náramek obdélník Paua perleť NM0059 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náramek obdélník Paua perleť

Náramek obdélníky z přírodní Paua perletí Vás upoutá svou modrozelenou barvou v různých odstínech. Náramek složený ze šesti obdélníků je opatřen americkým zapínáním a bude se líbit každé osobité ženě, která má ráda přírodní materiály.

NM0059-0410
Náramek obdélník Paua perleť
  • Náramek obdélník Paua perleť
  • Náramek obdélník Paua perleť
DostupnostSkladem
Vaše cena259 Kč
1 ks
BarvaZelená
Hlavní materiálperleť paua
Barva kovustříbrná
Osazeníperleť paua
Kovobecný kov
Tvarhranaté
Stylpřírodní materiály
Určenížena
Délka20 cm
Šířka2 cm
Typ zapínáníamerické
ZnačkaFashion Icon

Náramek složený z obdélníků osázených přírodní Paua perletí Vás upoutá svou modrozelenou barvou v různých odstínech, díky čemuž je každý šperk z Paua perleti jedinečný. Náramek složený ze šesti obdélníků je opatřen americkým zapínáním s nastavitelnou délkou v podobě tři kroužků. Pokud máte ráda nevšední šperky a přírodní materiály, můžete si k náramku vybrat další doplňky z široké nabídky šperků z Paua perleti.

Upozornění: Jedná se o přírodní produkty v přirozené barvě a lesku. Každý kus vyznačuje jedinečnou texturu, proto se mohou projevit menší rozdíly ve velikosti a barvě jednotlivých výrobků, resp. částí. Náhledový obrázek je pouze ilustrativní. Berte laskavě tyto skutečnosti v úvahu při rozhodování o nákupu.

Náramek obdélník Paua perleťNáramek obdélník Paua perleťNáramek obdélník Paua perleťNáramek obdélník Paua perleťNáramek obdélník Paua perleťNáramek obdélník Paua perleť
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náramek obdélník Paua perleť
NM0059-0410
Náramek obdélník Paua perleť (Zelená, Materiál)
259 Kč