Náramek podkova s krystalky NM0281 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náramek podkova s krystalky

Náramek podkova s krystalky je vyroben z bižuterního kovu stříbrné barvy bude ideálním módním doplňkem pro ženy, které mají rády praktické šperky. Náramek zdobený krystalky je tvarován do spirály, takže se lehce nasazuje na zápěstí pouhým roztažením.
NM0281-0312
Náramek podkova s krystalky
  • Náramek podkova s krystalky
  • Náramek podkova s krystalky
  • Náramek podkova s krystalky
DostupnostSkladem
Vaše cena329 Kč
1 ks
BarvaStříbrná
Hlavní materiálkrystal
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal
Kovobecný kov
Stylples a svatba, elegantní, s kamínkem
Určenížena
Průměr5,7 cm
Šířka0,5 cm
Typ zapínánípevný, bez zapínání
ZnačkaFashion Icon
Náramek podkova z bižuterního kovu stříbrné barvy bude ideálním módním doplňkem pro ženy, které mají rády praktické šperky. Náramek zdobený krystalky je tvarován do spirály, takže se lehce nasazuje na zápěstí pouhým roztažením. Konce leskle štříbrného šperku jsou kulaté a zdobí je dvě řady čirých krystalků. Pro zvýraznění můžete doplnit náramek jemný prsten s krystalky ve stejném stylu.
Náramek podkova s krystalkyNáramek podkova s krystalkyNáramek podkova s krystalkyNáramek podkova s krystalkyNáramek podkova s krystalkyNáramek podkova s krystalkyNáramek podkova s krystalkyNáramek podkova s krystalky
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náramek podkova s krystalky
NM0281-0312
Náramek podkova s krystalky (Stříbrná, Materiál)
329 Kč