Náramek polodrahokam - růženín růžová NM0269-0606 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náramek polodrahokam - růženín růžová NM0269-0606

NM0269-0606
Náramek polodrahokam - růženín
  • Náramek polodrahokam - růženín
  • Náramek polodrahokam - růženín
  • Náramek polodrahokam - růženín
  • Náramek polodrahokam - růženín
DostupnostSkladem 3 ks
Vaše cena229 Kč
1 ks
BarvaRůžová
Hlavní materiálpolodrahokam
Tvarkulička
Stylpřírodní materiály, etno
Určenížena
Průměr1,2 cm
Typ zapínáníbez zapínání
ZnačkaFashion Icon
Druh kamenů a minerálů Růženín

Náramek z polodrahokamu je ideálním dárkem pro osobité ženy a dívky, které mají rády přírodní materiály. Na rozdíl od sezónní bižuterie, která nemá po určité době žádnou hodnotu, tyto šperky svou hodnotu neztrácejí. Náramek je tvořen z korálků růženínu, které jsou navlečeny na pružné pryžové šňůrce. Růženín je druhem křemene, jehož růžová barva je dána přítomností manganu, železa či titanu.

Upozornění: Jedná se o přírodní produkty v přirozené barvě a lesku. Každý kus vyznačuje jedinečnou texturu, proto se mohou projevit menší rozdíly ve velikosti a barvě jednotlivých výrobků, resp. částí. Náhledový obrázek je pouze ilustrativní. Berte laskavě tyto skutečnosti v úvahu při rozhodování o nákupu.

Náramek polodrahokam - růženínNáramek polodrahokam - růženínNáramek polodrahokam - růženínNáramek polodrahokam - růženínNáramek polodrahokam - růženínNáramek polodrahokam - růženínNáramek polodrahokam - růženínNáramek polodrahokam - růženínNáramek polodrahokam - růženínNáramek polodrahokam - růženín
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náramek polodrahokam - růženín
NM0269-0606
Náramek polodrahokam - růženín (Růžová, Materiál)
229 Kč