Náramek rhodiovaný se zirkony a krystalkem NM0358 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náramek rhodiovaný se zirkony a krystalkem

Jemný rhodiovaný náramek v barvě bílého zlata s jedním větším hranatým krystalem a menšími zirkony, bude krásným doplňkem na vájimečné události i pro běžný den.

NM0358-0512
Náramek rhodiovaný se zirkony a krystalkem
  • Náramek rhodiovaný se zirkony a krystalkem
  • Náramek rhodiovaný se zirkony a krystalkem
  • Náramek rhodiovaný se zirkony a krystalkem
DostupnostSkladem 4 ks
Vaše cena759 Kč
1 ks
BarvaStříbrná
Hlavní materiálzirkon
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal, zirkon
Kovobecný kov rhodiovaný
Tvarhranaté
Stylples a svatba, elegantní, s kamínkem
Určenížena
Délka19,5 cm
Šířka1 cm
Typ zapínánípatent
ZnačkaFashion Icon

Elengantní náramek v barvě bílého zlata potěší kžadou ženu v každém věku. Šperk je vyrobený z kvalitního bižuterního kovu, který je rhodiovaný. Osázený je drobnými, čirými zirkony a jedním větším hranatým krystalem. Náramek má dvě zapínání na patent, díky tomu můžete náramek změnšit až na 17 cm. Klasická délka je 19,5 cm.

Rhodiovaný kov:  jedná se o vysoce kvalitní slitinu (neobsahuje nikl) profesionálně upravenou tzv. rhodiováním. Ve výsledku je tento materiál lepší než-li stříbro. Nečerná, je antialergenní, stálý lesk barvy bílého zlata, dlouhá životnost. 

Náramek rhodiovaný se zirkony a krystalkemNáramek rhodiovaný se zirkony a krystalkemNáramek rhodiovaný se zirkony a krystalkemNáramek rhodiovaný se zirkony a krystalkemNáramek rhodiovaný se zirkony a krystalkemNáramek rhodiovaný se zirkony a krystalkemNáramek rhodiovaný se zirkony a krystalkemNáramek rhodiovaný se zirkony a krystalkem
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náramek rhodiovaný se zirkony a krystalkem
NM0358-0512
Náramek rhodiovaný se zirkony a krystalkem (Stříbrná, Materiál)
759 Kč