Náramek sova Paua perleť NM0245 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náramek sova Paua perleť

Náramek sovička s Paua perletí je vyroben z bižuterního kovu stříbrné barvy. Náramek zdobí kousky přírodní Paua perleti a modrozelená sovička. Náramek potěší ženy a dívky, které mají rády šperky z přírodních materiálů.
NM0245-0410
  • Akce
  • Sleva 23%
Náramek sova Paua perleť
  • Náramek sova Paua perleť
  • Náramek sova Paua perleť
DostupnostSkladem
Vaše cena259 Kč199 Kč
1 ks
BarvaZelená
Hlavní materiálperleť paua
Barva kovustříbrná
Osazeníperleť paua
Kovobecný kov
Tvarsova, zvířátka
Styletno, přírodní materiály
Určenížena
Délka24 cm
Šířka1,3 cm
Typ zapínáníkarabina
ZnačkaFashion Icon

Náramek se sovičkou je osázen pravou Paua perletí, vsazenou do bižuterního kovu stříbrné barvy. Šperk tvoří čtyři dílky, mezi které je umístěna sovička. Ta je kromě perleti zdobena čirými a černými krystalky. Náramek se zapínáním na karabinu je opatřen řetízkem z oček, takže si sami určíte jeho délku. Pokud máte rádi sovičky, můžete si k náramku vybrat také náušnice či přívěsek  a vytvořit tak originální a perfektně sladěný set módních doplňků.

Upozornění: Jedná se o přírodní produkty v přirozené barvě a lesku. Každý kus vyznačuje jedinečnou texturu, proto se mohou projevit menší rozdíly ve velikosti a barvě jednotlivých výrobků, resp. částí. Náhledový obrázek je pouze ilustrativní. Berte laskavě tyto skutečnosti v úvahu při rozhodování o nákupu.

Náramek sova Paua perleťNáramek sova Paua perleťNáramek sova Paua perleťNáramek sova Paua perleťNáramek sova Paua perleťNáramek sova Paua perleť
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náramek sova Paua perleť
NM0245-0410
Náramek sova Paua perleť (Zelená, Materiál)
199 Kč