Náramek želva Paua perleť NM0247 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náramek želva Paua perleť

Náramek želva s Paua perletí je vyroben z bižuterního kovu stříbrné barvy, perleti a krystalků. Náramek zdobí kousky přírodní Paua perleti a želva s krystalky uprostřed šperku. Náramek potěší ženy a dívky, které mají rády šperky z přírodních materiálů.
NM0247-0410
  • Akce
  • Sleva 50%
Náramek želva Paua perleť
  • Náramek želva Paua perleť
  • Náramek želva Paua perleť
  • Náramek želva Paua perleť
DostupnostSkladem
Vaše cena259 Kč129 Kč
1 ks
BarvaZelená
Hlavní materiálperleť paua
Barva kovustříbrná
Osazeníperleť paua
Kovobecný kov
Tvarzvířátka
Stylpřírodní materiály, etno
Určenížena
Délka24 cm
Šířka1,3 cm
Typ zapínáníkarabina
ZnačkaFashion Icon
Náramek želvička je vykládán pravou Paua perletí, vsazenou do bižuterního kovu stříbrné barvy. Náramek tvoří čtyři kytičky z přírodní perleti, mezi které je umístěna želva. Tu kromě perleti zdobí čiré a černé krystalky. Náramek se zapíná na karabinu a je opatřen řetízkem z oček, takže si sami určíte jeho délku. K náramku si můžete vybrat také náušnice či a přívěsek a vytvořit tak originální a perfektně sladěný set módních doplňků.
Náramek želva Paua perleťNáramek želva Paua perleťNáramek želva Paua perleťNáramek želva Paua perleťNáramek želva Paua perleťNáramek želva Paua perleťNáramek želva Paua perleťNáramek želva Paua perleť
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náramek želva Paua perleť
NM0247-0410
Náramek želva Paua perleť (Zelená, Materiál)
129 Kč