Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements fialová NE0606-0322 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements fialová NE0606-0322

Náušnice čtverečky jsou osázeny mnoha třpytivými krystaly Swarovski elements v módních barvách, které zaujmou a zároveň podtrhnou osobnost svojí nositelky. Náušnice ve tvaru čtverce zdobí drobné krystalky Swarovski elements v souměrných řadách, zasazené do barevného podkladu v moderních odstínech.
NE0606-0322
  • Novinka
Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements
  • Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements
  • Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements
  • Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements
DostupnostSkladem
Barva
Vaše cena289 Kč
1 ks
Typ náušnicepecky
Hlavní materiálkrystal
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal, krystal Swarovski elements
Kovobecný kov
Tvarhranaté
Styls kamínkem, swarovski, ples a svatba, elegantní
Určenížena
Průměr1,8 cm
ZnačkaFashion Icon

Náušnice čtverečky jsou osázeny mnoha třpytivými krystaly Swarovski elements v módních barvách, které zaujmou a zároveň podtrhnou osobnost svojí nositelky. Náušnice ve tvaru čtverce zdobí drobné krystalky Swarovski elements v souměrných řadách, zasazené do barevného podkladu v moderních odstínech. Tento elegantní šperk můžete doplnit přívěskem ve stejném stylu a vytvořit si tak neodolatelný set módních doplňků s krystalky Swarovski elements.

Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elementsNáušnice čtverec s krystaly Swarovski elementsNáušnice čtverec s krystaly Swarovski elementsNáušnice čtverec s krystaly Swarovski elementsNáušnice čtverec s krystaly Swarovski elementsNáušnice čtverec s krystaly Swarovski elementsNáušnice čtverec s krystaly Swarovski elementsNáušnice čtverec s krystaly Swarovski elements
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements
NE0606-0322
Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements (Fialová, Materiál)
289 Kč