Náušnice ještěrky s Paua perletí NE0154 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náušnice ještěrky s Paua perletí

NE0154-0312
Náušnice ještěrky s Paua perletí
  • Náušnice ještěrky s Paua perletí
  • Náušnice ještěrky s Paua perletí
  • Náušnice ještěrky s Paua perletí
  • Náušnice ještěrky s Paua perletí
DostupnostNení skladem
Vaše cena199 Kč
BarvaStříbrná
Typ náušnicevisací
Hlavní materiálperleť paua, obecný kov, krystal
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal, perleť paua
Kovobecný kov
Tvarzvířátka
Styls kamínkem, etno, přírodní materiály
Určenížena
Šířka2,5 cm
Výška6,2 cm
ZnačkaFashion Icon
Náušnice ještěrky s Paua perletíDélka: 6,2 cm
Šířka: 2,5 cm
Materiál: Obecný kov
Barva: Stříbrná
Zapínání: Klasické patentové zapínání

Originální náušnice ve tvaru pohyblivé ještěrky na první pohled zaujmou vaše okolí. Náušnice byly vyrobeny z bižuterního kovu a přírodního materiálu – zelenomodrí Paua perleti. Vkusně doplní vaše oblečení a podtrhnou osobnost své majitelky.

Paua perleť se získává z mořského měkkýše (latinsky Haliotis Iris), který se vyskytuje na pobřeží Nového Zélandu. Má specifickou kresbu a duhové barevné odstíny. Po staletí byla používána Maory při výrobě soch a v současné době se celosvětově využívá pro výrobu šperků a bižuterie.

VÝMĚNA UZÁVĚRŮ - U těchto náušnic máte možnost si zvolit typ zapínání. Standardně náušnice dodáváme s patenty, avšak v případě vašeho zájmu si můžete náušnice objednat s postříbřenými afroháčky o ryzosti 925/1000. V takovém případě nás o svém požadavku informujte pomocí poznámky při dokončování vaší objednávky.

Náušnice ještěrky s Paua perletíNáušnice ještěrky s Paua perletíNáušnice ještěrky s Paua perletíNáušnice ještěrky s Paua perletíNáušnice ještěrky s Paua perletíNáušnice ještěrky s Paua perletíNáušnice ještěrky s Paua perletíNáušnice ještěrky s Paua perletíNáušnice ještěrky s Paua perletíNáušnice ještěrky s Paua perletí
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice ještěrky s Paua perletí
NE0154-0312
Náušnice ještěrky s Paua perletí (Stříbrná, Materiál)
199 Kč