Náušnice kolečka Swarovski elements azurová NE0605-0216 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náušnice kolečka Swarovski elements azurová NE0605-0216

Náušnice kolečka se třpytivými krystalky Swarovski elements jsou vyrobeny a zdobí je zářivé krystalky v mnoha módních barvách. Náušnice pecky ve tvaru vystouplého kolečka mají barevný podklad, ve kterém jsou zasazeny krystaly Swarovski elements, lemující kulatý tvar šperku.

NE0605-0216
  • Novinka
Náušnice kolečka Swarovski elements
  • Náušnice kolečka Swarovski elements
  • Náušnice kolečka Swarovski elements
  • Náušnice kolečka Swarovski elements
DostupnostSkladem
Barva
Vaše cena259 Kč
1 ks
Typ náušnicepecky
Hlavní materiálkrystal
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal, krystal Swarovski elements
Kovobecný kov rhodiovaný
Tvarkulaté
Stylples a svatba, elegantní, s kamínkem, swarovski
Určenížena
Průměr1,1 cm
ZnačkaFashion Icon

Náušnice kolečka se třpytivými krystalky Swarovski elements jsou vyrobeny ze obecného kovu a zdobí je zářivé krystalky v mnoha módních barvách. Náušnice pecky ve tvaru vystouplého kolečka mají barevný podklad, ve kterém jsou zasazeny krystaly Swarovski elements, lemující kulatý tvar šperku. Pokud ráda ladíte módní doplňky s Vaším outfitem, jistě se Vám zalíbí tyto stříbrné náušnice v několika barvách, které můžete doplnit například náramkem Swarovski elements.

Náušnice kolečka Swarovski elementsNáušnice kolečka Swarovski elementsNáušnice kolečka Swarovski elementsNáušnice kolečka Swarovski elementsNáušnice kolečka Swarovski elementsNáušnice kolečka Swarovski elementsNáušnice kolečka Swarovski elementsNáušnice kolečka Swarovski elements
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice kolečka Swarovski elements
NE0605-0216
Náušnice kolečka Swarovski elements (Azurová, Materiál)
259 Kč