Náušnice kolečko se zirkony NE0512 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náušnice kolečko se zirkony

Náušnice kolečko zdobí třpytivé zirkony, vkládané do bižuterního kovu stříbrné barvy. Zirkony jsou do šperku vsazovány speciální technologii bez lepení, díky čemuž zirkony prochází světlo z obou stran a mohou se nádherně třpytit. Náušnice se zapínají na puzetu.

NE0512-0312
Náušnice kolečko se zirkony
  • Náušnice kolečko se zirkony
  • Náušnice kolečko se zirkony
  • Náušnice kolečko se zirkony
DostupnostSkladem 1 ks
Vaše cena429 Kč
1 ks
BarvaStříbrná
Typ náušnicepecky
Hlavní materiálobecný kov, krystal, zirkon
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal, zirkon
Kovobecný kov
Tvarkulaté
Stylelegantní, s kamínkem, ples a svatba
Určenížena
Šířka1,3 cm
Výška1,5 cm
ZnačkaFashion Icon

Náušnice kolečko zdobí třpytivé zirkony, vkládané do bižuterního kovu stříbrné barvy. Náušnice je složena ze dvou dílů, lesklého podlouhlého zobáčku a kolečka, které je do zobáčku vloženo. Zirkony jsou do šperku vsazovány speciální technologii bez lepení, díky čemuž zirkony prochází světlo z obou stran a mohou se nádherně třpytit. Náušnice se zapínají na puzetu.

Náušnice kolečko se zirkonyNáušnice kolečko se zirkonyNáušnice kolečko se zirkonyNáušnice kolečko se zirkonyNáušnice kolečko se zirkonyNáušnice kolečko se zirkonyNáušnice kolečko se zirkonyNáušnice kolečko se zirkony
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice kolečko se zirkony
NE0512-0312
Náušnice kolečko se zirkony (Stříbrná, Materiál)
429 Kč