Náušnice mašlička s krystaly zlatá barva zlatá NE0252-0314 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náušnice mašlička s krystaly zlatá barva zlatá NE0252-0314

Náušnice mašlička z bižuterního kovu zlaté barvy potěší všechny ženy a dívky se smyslem pro eleganci a vkusné módní doplňky. Oválné visací náušnice jsou zdobeny krystalky různých velikostí a drobnými kuličkami zlaté barvy. Vrchní část šperku ozvláštňuje roztomilá mašlička.
NE0252-0314
Náušnice mašlička s krystaly zlatá barva
  • Náušnice mašlička s krystaly zlatá barva
  • Náušnice mašlička s krystaly zlatá barva
DostupnostSkladem
Vaše cena259 Kč
1 ks
BarvaZlatá
Typ náušnicevisací
Hlavní materiálkrystal
Barva kovuzlatá
Osazeníkrystal
Kovobecný kov
Styls kamínkem, ples a svatba
Určenížena
Šířka2 cm
Výška2,8 cm
ZnačkaFashion Icon
Náušnice s mašličkou, která je posazena na oválek z bižuterního kovu zlaté barvy, potěší všechny ženy a dívky se smyslem pro eleganci a vkusné módní doplňky. Oválné visací náušnice jsou zdobeny krystalky různých velikostí a drobnými kuličkami zlaté barvy. Vrchní část šperku ozvláštňuje roztomilá mašlička s černým lemováním, dodávající náušnicím eleganci a romantický vzhled. Zapínání náušnic řeší háček a doplnit je můžete například jemným štrasovým náramkem.
Náušnice mašlička s krystaly zlatá barvaNáušnice mašlička s krystaly zlatá barvaNáušnice mašlička s krystaly zlatá barvaNáušnice mašlička s krystaly zlatá barvaNáušnice mašlička s krystaly zlatá barvaNáušnice mašlička s krystaly zlatá barva
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice mašlička s krystaly zlatá barva
NE0252-0314
Náušnice mašlička s krystaly zlatá barva (Zlatá, Materiál)
259 Kč