Náušnice mořský koník s Paua perletí NE0152 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náušnice mořský koník s Paua perletí

NE0152-0312
Náušnice mořský koník s Paua perletí
  • Náušnice mořský koník s Paua perletí
  • Náušnice mořský koník s Paua perletí
  • Náušnice mořský koník s Paua perletí
  • Náušnice mořský koník s Paua perletí
  • Náušnice mořský koník s Paua perletí
DostupnostNení skladem
Vaše cena199 Kč
BarvaStříbrná
Typ náušnicevisací
Hlavní materiálobecný kov, krystal, perleť paua
Osazeníkrystal, perleť paua
Kovobecný kov
Tvarzvířátka, moře
Styls kamínkem, etno, přírodní materiály
Určenížena
Šířka2 cm
Výška5,8 cm
ZnačkaFashion Icon
Náušnice mořský koník s Paua perletíDélka: 5,8 cm
Šířka: 2 cm
Materiál: Obecný kov
Barva: Stříbrná
Zapínání: Klasické patentové zapínání

Už se těšíte na léto a koupání v moři? Zkraťte si čekání zakoupením náušnic ve tvaru mořského koníka a dopřejte si trochu exotiky už teď. Náušnice jsou vyrobeny z bižuterního kovu a přírodního materiálu – Paua perleti. Dokonale se hodí pro originální ženu, která na sebe ráda upozorní zajímavým šperkem.

Paua perleť se získává z mořského měkkýše (latinsky Haliotis Iris), který se vyskytuje na pobřeží Nového Zélandu. Má specifickou kresbu a duhové barevné odstíny. Po staletí byla používána Maory při výrobě soch a v současné době se celosvětově využívá pro výrobu šperků a bižuterie.

VÝMĚNA UZÁVĚRŮ - U těchto náušnic máte možnost si zvolit typ zapínání. Standardně náušnice dodáváme s patenty, avšak v případě vašeho zájmu si můžete náušnice objednat s postříbřenými afroháčky o ryzosti 925/1000. V takovém případě nás o svém požadavku informujte pomocí poznámky při dokončování vaší objednávky.

Náušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletí
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice mořský koník s Paua perletí
NE0152-0312
Náušnice mořský koník s Paua perletí (Stříbrná, Materiál)
199 Kč