Náušnice mořský koník s Paua perletí NE0152 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náušnice mořský koník s Paua perletí

NE0152-0312
Náušnice mořský koník s Paua perletí
  • Náušnice mořský koník s Paua perletí
  • Náušnice mořský koník s Paua perletí
  • Náušnice mořský koník s Paua perletí
  • Náušnice mořský koník s Paua perletí
  • Náušnice mořský koník s Paua perletí
DostupnostNení skladem
Vaše cena199 Kč
BarvaStříbrná
Typ náušnicevisací
Hlavní materiálkrystal, perleť paua, obecný kov
Osazeníkrystal, perleť paua
Kovobecný kov
Tvarzvířátka, moře
Stylpřírodní materiály, s kamínkem, etno
Určenížena
Šířka2 cm
Výška5,8 cm
ZnačkaFashion Icon
Náušnice mořský koník s Paua perletíDélka: 5,8 cm
Šířka: 2 cm
Materiál: Obecný kov
Barva: Stříbrná
Zapínání: Klasické patentové zapínání

Už se těšíte na léto a koupání v moři? Zkraťte si čekání zakoupením náušnic ve tvaru mořského koníka a dopřejte si trochu exotiky už teď. Náušnice jsou vyrobeny z bižuterního kovu a přírodního materiálu – Paua perleti. Dokonale se hodí pro originální ženu, která na sebe ráda upozorní zajímavým šperkem.

Paua perleť se získává z mořského měkkýše (latinsky Haliotis Iris), který se vyskytuje na pobřeží Nového Zélandu. Má specifickou kresbu a duhové barevné odstíny. Po staletí byla používána Maory při výrobě soch a v současné době se celosvětově využívá pro výrobu šperků a bižuterie.

VÝMĚNA UZÁVĚRŮ - U těchto náušnic máte možnost si zvolit typ zapínání. Standardně náušnice dodáváme s patenty, avšak v případě vašeho zájmu si můžete náušnice objednat s postříbřenými afroháčky o ryzosti 925/1000. V takovém případě nás o svém požadavku informujte pomocí poznámky při dokončování vaší objednávky.

Náušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletíNáušnice mořský koník s Paua perletí
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice mořský koník s Paua perletí
NE0152-0312
Náušnice mořský koník s Paua perletí (Stříbrná, Materiál)
199 Kč