Náušnice osmička s krystaly NE0585 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náušnice osmička s krystaly

Náušnice osmička byly vyrobeny z lesklého bižuterního kovu stříbrné barvy a díky použití speciální technologie při vsazování zirkonů se mohou pochlubit nádherným třpytem. Náušnice kombinují lesklé plochy s matnými a zapínají se na patent.
NE0585-0312
Náušnice osmička s krystaly
  • Náušnice osmička s krystaly
  • Náušnice osmička s krystaly
  • Náušnice osmička s krystaly
DostupnostSkladem 2 ks
Vaše cena499 Kč
1 ks
BarvaStříbrná
Typ náušnicevisací
Hlavní materiálkrystal
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal
Kovobecný kov
Stylples a svatba, elegantní, s kamínkem
Určenížena
Šířka1,2 cm
Výška2,4 cm
ZnačkaFashion Icon
Náušnice osmička s krystalyDélka: 2,4 cm
Šířka: 1,2 cm
Barva: Stříbrná
Materiál: Bižuterní kov
Zapínání: Patent
Kamínky: Ano
Náušnice připomínající osmičku či symbol pro nekonečno byly vyrobeny z lesklého bižuterního kovu stříbrné barvy a díky použití speciální technologie při vsazování zirkonů se mohou pochlubit nádherným třpytem. Zirkony nejsou lepené, ale přímo vsazované do kovu, takže jimi proniká světlo ze všech stran a vytváří mnoho barevných odlesků, díky kterým se zirkony více třpytí. Náušnice, složené ze dvou propletených kapek, kombinují lesklé plochy s matnými a doplnit je můžete například dalšími přívěsky se zirkony.
Náušnice osmička s krystalyNáušnice osmička s krystalyNáušnice osmička s krystalyNáušnice osmička s krystalyNáušnice osmička s krystalyNáušnice osmička s krystalyNáušnice osmička s krystalyNáušnice osmička s krystaly
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice osmička s krystaly
NE0585-0312
Náušnice osmička s krystaly (Stříbrná, Materiál)
499 Kč