Náušnice oválné s krystaly zlatá NE0305-0214 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náušnice oválné s krystaly zlatá NE0305-0214

Náušnice byly vyrobeny z bižuterního kovu, do lemu šperku jsou vsazeny třpytivé krystalky. Šperk se hodí pro denní nošení, ale i na společenskou událost. Zapínání je na klipsu a je vhodné pro ženy, které nemají propíchnuté uši.
NE0305-0214
Náušnice oválné s krystaly
  • Náušnice oválné s krystaly
  • Náušnice oválné s krystaly
  • Náušnice oválné s krystaly
  • Náušnice oválné s krystaly
  • Náušnice oválné s krystaly
DostupnostSkladem 4 ks
Vaše cena99 Kč
1 ks
BarvaZlatá
Typ náušniceklipsy
Hlavní materiálkrystal
Barva kovuzlatá
Osazeníkrystal
Kovobecný kov
Styls kamínkem
Určenížena
Délka2,1 cm
Šířka1,4 cm
ZnačkaFashion Icon
Náušnice oválné klipsy  jsou vyrobeny z bižuterního kovu ve stříbrném a zlatém provedení. Výplň středu náušnice je v černé a bílé barvě. Lem náušnic je ozdoben čirými krystalky. Zapínání náušnic je řešeno pomocí klasické klipsy, která je vhodná pro ženy, které nemají propíchnuté lalůčky. Moderní náušnice se hodí pro každou událost, ať už jdete do školy či na pracovní jednání.
Náušnice oválné s krystalyNáušnice oválné s krystalyNáušnice oválné s krystalyNáušnice oválné s krystalyNáušnice oválné s krystalyNáušnice oválné s krystalyNáušnice oválné s krystalyNáušnice oválné s krystalyNáušnice oválné s krystalyNáušnice oválné s krystalyNáušnice oválné s krystalyNáušnice oválné s krystaly
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice oválné s krystaly
NE0305-0214
Náušnice oválné s krystaly (Zlatá, Materiál)
99 Kč