Náušnice s krystalky růžové fialovo-bílá NE0308-0325 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náušnice s krystalky růžové fialovo-bílá NE0308-0325

Náušnice s krystalky po obvodu celého šperku s dominantním krystalkem uprostřed. Velký kamínek fialovo-rudé barvy a bílé krystalky dodávají šperku lesk a vzhled velmi luxusního kousku. Šperk můžete doplnit přívěškem ve stejném designu a vytvořit tak velmi krásnou sadu hodící se nejen pro významné události.

NE0308-0325
Náušnice s krystalky růžové
  • Náušnice s krystalky růžové
  • Náušnice s krystalky růžové
DostupnostSkladem
Vaše cena649 Kč
1 ks
BarvaFialovo-bílá
Typ náušnicepecky
Hlavní materiálkrystal
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal
Kovobecný kov rhodiovaný
Tvarkulaté
Stylples a svatba, elegantní, s kamínkem
Určenížena
Šířka1,2 cm
Výška1,4 cm
ZnačkaFashion Icon

Náušnice hojně osázené krystalky po obvodu celého šperku s dominantním krystalkem uprostřed. Velký kamínek fialovo-rudé barvy a bílé krystalky dodávají šperku lesk a vzhled velmi luxusního kousku. Tento přívěšek bude vhodným dárkem pro Vámi milovanou ženu. Šperk můžete doplnit přívěškem ve stejném designu a vytvořit tak velmi krásnou sadu hodící se nejen pro významné události.

Náušnice s krystalky růžovéNáušnice s krystalky růžovéNáušnice s krystalky růžovéNáušnice s krystalky růžovéNáušnice s krystalky růžovéNáušnice s krystalky růžové
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice s krystalky růžové
NE0308-0325
Náušnice s krystalky růžové (Fialovo-bílá, Materiál)
649 Kč