Náušnice sovička s Paua perletí NE0156 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náušnice sovička s Paua perletí

NE0156-0312
Náušnice sovička s Paua perletí
  • Náušnice sovička s Paua perletí
  • Náušnice sovička s Paua perletí
  • Náušnice sovička s Paua perletí
  • Náušnice sovička s Paua perletí
DostupnostSkladem 2 ks
Vaše cena169 Kč
1 ks
BarvaStříbrná
Typ náušnicevisací
Hlavní materiálobecný kov, krystal, perleť paua
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal, perleť paua
Kovobecný kov
Tvarzvířátka, sova
Styletno, přírodní materiály, s kamínkem
Určenížena
Šířka1,9 cm
Výška4,9 cm
ZnačkaFashion Icon
Náušnice sovička s Paua perletíDélka: 4,9 cm
Šířka: 1,9 cm
Materiál: Obecný kov
Barva: Stříbrná
Zapínání: Klasické patentové zapínání

Roztomilé sovičky s černými broušenými krystalky místo očí už se těší na svou novou majitelku. Náušnice byly vyrobeny z bižuterního kovu a jedinečného materiálu – Paua perleti. Pokud máte ráda originální, hravé šperky, tak jsou tyto náušnice pro vás tou pravou volbou.

Paua perleť se získává z mořského měkkýše (latinsky Haliotis Iris), který se vyskytuje na pobřeží Nového Zélandu. Má specifickou kresbu a duhové barevné odstíny. Po staletí byla používána Maory při výrobě soch a v současné době se celosvětově využívá pro výrobu šperků a bižuterie.

VÝMĚNA UZÁVĚRŮ - U těchto náušnic máte možnost si zvolit typ zapínání. Standardně náušnice dodáváme s patenty, avšak v případě vašeho zájmu si můžete náušnice objednat s postříbřenými afroháčky o ryzosti 925/1000. V takovém případě nás o svém požadavku informujte pomocí poznámky při dokončování vaší objednávky.

Náušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletí
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice sovička s Paua perletí
NE0156-0312
Náušnice sovička s Paua perletí (Stříbrná, Materiál)
169 Kč