Náušnice visací s krystaly a řetízkem ve zlaté barvě zlatá NE0380-0314 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náušnice visací s krystaly a řetízkem ve zlaté barvě zlatá NE0380-0314

Náušnice visací jsou vyrobeny z bižuterního kovu ve zlatém odstínu a zdobí je několik třpytivých rainbow krystalků. Dlouhé náušnice s řetízkem se zapínají na puzetu a udělají Vás nepřehlédnutelnou na každé party či večírku.
NE0380-0314
Náušnice visací s krystaly a řetízkem ve zlaté barvě
  • Náušnice visací s krystaly a řetízkem ve zlaté barvě
  • Náušnice visací s krystaly a řetízkem ve zlaté barvě
DostupnostSkladem 3 ks
Vaše cena269 Kč
1 ks
BarvaZlatá
Typ náušnicevisací
Hlavní materiálkrystal
Barva kovuzlatá
Osazeníkrystal
Kovobecný kov
Stylples a svatba, s kamínkem
Určenížena
Délka8 cm
Šířka0,7 cm
ZnačkaFashion Icon

Rádi necháváte na svém uchu pohupovat dlouhé visací náušnice, které svým originálním provedením přitahují pohledy ostatních? Náušnice z bižuterního kovu v módním zlatém odstínu jistě nebudou výjimkou. Hlavní dominantou šperku jsou kulaté krystalky se zlatým nádechem, připevněné v trsu na půlkruh, přilehající těsně k uchu. Půlkroužek zdobí další drobné krystalky, tentokrát v bronzovém odstínu. Náušnice zakončuje dlouhá tyčinka a řetízek s krystalkem na svém konci.

Náušnice visací s krystaly a řetízkem ve zlaté barvěNáušnice visací s krystaly a řetízkem ve zlaté barvěNáušnice visací s krystaly a řetízkem ve zlaté barvěNáušnice visací s krystaly a řetízkem ve zlaté barvěNáušnice visací s krystaly a řetízkem ve zlaté barvěNáušnice visací s krystaly a řetízkem ve zlaté barvě
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice visací s krystaly a řetízkem ve zlaté barvě
NE0380-0314
Náušnice visací s krystaly a řetízkem ve zlaté barvě (Zlatá, Materiál)
269 Kč