Náušnice visací zlatá barva s krystaly zlatá NE0262-0314 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náušnice visací zlatá barva s krystaly zlatá NE0262-0314

Náušnice společenské visací s krystalky se zalíbí všem ženám a dívkám, které mají rády třpytivé šperky v oblíbeném zlatém odstínu. Náušnice z bižuterního kovu se skládají ze dvou spojených částí, osázených různě velkými krystalky. Zapínání náušnic je zajištěno praktickým háčkem.
NE0262-0314
Náušnice visací zlatá barva s krystaly
  • Náušnice visací zlatá barva s krystaly
  • Náušnice visací zlatá barva s krystaly
DostupnostSkladem
Vaše cena299 Kč
1 ks
BarvaZlatá
Typ náušnicevisací
Hlavní materiálkrystal
Barva kovuzlatá
Osazeníkrystal
Kovobecný kov
Styls kamínkem, ples a svatba
Určenížena
Šířka1,6 cm
Výška5,2 cm
ZnačkaFashion Icon
Náušnice visací s krystalky se zalíbí všem ženám a dívkám, které mají rády třpytivé šperky v oblíbeném zlatém odstínu. Společenské náušnice z bižuterního kovu se skládají ze dvou spojených částí, osázených různě velkými krystalky. Drobné čiré krystalky zdobí vrchní část šperku, na kterou je zavěšen obrácený trojúhelník s výraznými kulatými krystaly. Pokud hledáte vkusný módní doplněk na ples či jinou společenskou událost, náušnicemi s krystaly jistě neuděláte chybu.
Náušnice visací zlatá barva s krystalyNáušnice visací zlatá barva s krystalyNáušnice visací zlatá barva s krystalyNáušnice visací zlatá barva s krystalyNáušnice visací zlatá barva s krystalyNáušnice visací zlatá barva s krystaly
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice visací zlatá barva s krystaly
NE0262-0314
Náušnice visací zlatá barva s krystaly (Zlatá, Materiál)
299 Kč