Náušnice želvičky s Paua perletí NE0046 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náušnice želvičky s Paua perletí

NE0046-0312
Náušnice želvičky s Paua perletí
  • Náušnice želvičky s Paua perletí
  • Náušnice želvičky s Paua perletí
  • Náušnice želvičky s Paua perletí
  • Náušnice želvičky s Paua perletí
  • Náušnice želvičky s Paua perletí
DostupnostSkladem 4 ks
Vaše cena169 Kč
1 ks
BarvaStříbrná
Typ náušnicevisací
Hlavní materiálobecný kov, krystal, perleť paua
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal, perleť paua
Kovobecný kov
Tvarmoře, zvířátka
Styletno, přírodní materiály, s kamínkem
Určenížena
Šířka3,7 cm
Výška5,5 cm
ZnačkaFashion Icon
Náušnice želvičky s Paua perletíDélka: 5,5 cm
Šířka: 3,7 cm
Materiál: Obecný kov
Barva: Stříbrná
Zapínání: Klasické patentové zapínání

Náušnice každého zaujmou na první pohled, neboť mají originální tvar želviček s pohyblivými končetinami, hlavičkou i ocáskem. Želvičky na okolí zapůsobí také svým zajímavým materiálem, neboť byly vyrobeny z lesklé modrozelené Paua perleti. Náušnice zdobí černé broušené krystalky namísto očí. Hodí se pro veselou energickou ženu, která má ráda přírodní materiály.

Paua perleť se získává z mořského měkkýše (latinsky Haliotis Iris), který se vyskytuje na pobřeží Nového Zélandu. Má specifickou kresbu a duhové barevné odstíny. Po staletí byla používána Maory při výrobě soch a v současné době se celosvětově využívá pro výrobu šperků a bižuterie.

VÝMĚNA UZÁVĚRŮ - U těchto náušnic máte možnost si zvolit typ zapínání. Standardně náušnice dodáváme s patenty, avšak v případě vašeho zájmu si můžete náušnice objednat s postříbřenými afroháčky o ryzosti 925/1000, viz fotografie. V takovém případě nás o svém požadavku informujte pomocí poznámky při dokončování vaší objednávky.

 Náušnice NE0046 ve tvaru želviček s Paua perletí

Náušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletí
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice želvičky s Paua perletí
NE0046-0312
Náušnice želvičky s Paua perletí (Stříbrná, Materiál)
169 Kč