Náušnice želvičky s Paua perletí stříbrná NE0046-0312 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Náušnice želvičky s Paua perletí stříbrná NE0046-0312

NE0046-0312
Náušnice želvičky s Paua perletí
  • Náušnice želvičky s Paua perletí
  • Náušnice želvičky s Paua perletí
  • Náušnice želvičky s Paua perletí
  • Náušnice želvičky s Paua perletí
  • Náušnice želvičky s Paua perletí
DostupnostSkladem
Vaše cena169 Kč
1 ks
BarvaStříbrná
Typ náušnicevisací
Hlavní materiálobecný kov, krystal, perleť paua
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal, perleť paua
Kovobecný kov
Tvarzvířátka, moře
Styls kamínkem, etno, přírodní materiály
Určenížena
Šířka3,7 cm
Výška5,5 cm
ZnačkaFashion Icon
Náušnice želvičky s Paua perletíDélka: 5,5 cm
Šířka: 3,7 cm
Materiál: Obecný kov
Barva: Stříbrná
Zapínání: Klasické patentové zapínání

Náušnice každého zaujmou na první pohled, neboť mají originální tvar želviček s pohyblivými končetinami, hlavičkou i ocáskem. Želvičky na okolí zapůsobí také svým zajímavým materiálem, neboť byly vyrobeny z lesklé modrozelené Paua perleti. Náušnice zdobí černé broušené krystalky namísto očí. Hodí se pro veselou energickou ženu, která má ráda přírodní materiály.

Paua perleť se získává z mořského měkkýše (latinsky Haliotis Iris), který se vyskytuje na pobřeží Nového Zélandu. Má specifickou kresbu a duhové barevné odstíny. Po staletí byla používána Maory při výrobě soch a v současné době se celosvětově využívá pro výrobu šperků a bižuterie.

VÝMĚNA UZÁVĚRŮ - U těchto náušnic máte možnost si zvolit typ zapínání. Standardně náušnice dodáváme s patenty, avšak v případě vašeho zájmu si můžete náušnice objednat s postříbřenými afroháčky o ryzosti 925/1000, viz fotografie. V takovém případě nás o svém požadavku informujte pomocí poznámky při dokončování vaší objednávky.

 Náušnice NE0046 ve tvaru želviček s Paua perletí

Náušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletíNáušnice želvičky s Paua perletí
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice želvičky s Paua perletí
NE0046-0312
Náušnice želvičky s Paua perletí (Stříbrná, Materiál)
169 Kč