Přívěsek kotva chirurgická ocel stříbrná PK0104-0112 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Přívěsek kotva chirurgická ocel stříbrná PK0104-0112

Přívěsek kotva z hypoalergenní chirurgické oceli. Námořnický přívěsek díky chirurgické oceli neztrácí barvu, neoxiduje a je odolný proti mechanickým vlivům. Přívěsek s kotvou pro všechny milovníky originálních šperků a módních doplňků.

PK0104-0112
Přívěsek kotva chirurgická ocel
  • Přívěsek kotva chirurgická ocel
DostupnostSkladem
Vaše cena229 Kč
1 ks
BarvaStříbrná
Hlavní materiálchirurgická ocel
Barva kovustříbrná
Kovchirurgická ocel
Tvarmoře
Stylbez kamínku, vintage
Určenížena
Šířka2,2 cm
Výška2,8 + 1 cm
ZnačkaFashion Icon

Propadla jste námořnickému stylu, který je letošní léto tak populární? Doplňte pruhované tričko či plátěnou halenku stylovým šperkem - přívěskem ve tvaru kotvy! Detailně propracovaná kotva byla vyrobena z kvalitní chirurgické oceli, díky které můžete jako správný námořník skočit do vody i se šperkem, chirurgická ocel Vám totiž zaručuje barevnou stálost a odolnost proti oxidaci. Na řetízek zavěsíte kotvu pomocí očka a doplnit jí můžete dalšími šperky z naší bohaté nabídky chirurgické oceli.

Přívěsek kotva chirurgická ocelPřívěsek kotva chirurgická ocelPřívěsek kotva chirurgická ocelPřívěsek kotva chirurgická ocel
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Přívěsek kotva chirurgická ocel
PK0104-0112
Přívěsek kotva chirurgická ocel (Stříbrná, Materiál)
229 Kč