Přívěsek křídlo chirurgická ocel stříbrná PK0094-0112 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Přívěsek křídlo chirurgická ocel stříbrná PK0094-0112

Přívěsek andělské křídlo z hypoalergenní chirurgické oceli. Přívěsek díky chirurgické oceli neztrácí barvu, neoxiduje a je odolný proti mechanickým vlivům. Přívěsek s křídlem pro všechny milovníky originálních šperků a módních doplňků.

PK0094-0112
Přívěsek křídlo chirurgická ocel
  • Přívěsek křídlo chirurgická ocel
  • Přívěsek křídlo chirurgická ocel
  • Přívěsek křídlo chirurgická ocel
DostupnostSkladem
Vaše cena259 Kč
1 ks
BarvaStříbrná
Hlavní materiálchirurgická ocel
Barva kovustříbrná
Kovchirurgická ocel
Styletno, vintage, bez kamínku
Určenížena
Šířka1,6 cm
Výška5 + 1 cm
ZnačkaFashion Icon

Lidé si nechávají tetovat křídla jako symbol lehkosti, čistoty a touhy po svobodě. Pokud na tetování nemáte "žaludek", můžete si pořídit křídla v podobě přívěsku z kvalitní chirurgické oceli. Přívěsek s křídlem je navíc ozdoben černou patinou, díky které vynikne detailní propracování jednotlivých peříček. Originální šperk zavěsíte na řetízek pevným očkem.

Přívěsek křídlo chirurgická ocelPřívěsek křídlo chirurgická ocelPřívěsek křídlo chirurgická ocelPřívěsek křídlo chirurgická ocelPřívěsek křídlo chirurgická ocelPřívěsek křídlo chirurgická ocelPřívěsek křídlo chirurgická ocelPřívěsek křídlo chirurgická ocel
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Přívěsek křídlo chirurgická ocel
PK0094-0112
Přívěsek křídlo chirurgická ocel (Stříbrná, Materiál)
259 Kč