Stojánek na šperky černý střevíček ST0003 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Stojánek na šperky černý střevíček

Stojánek na šperky ve tvaru střevíčku je nejen hezký na pohled, ale také velmi praktický, vaše šperky v něm najdete krásně roztřízené a budete pak snadněji vybírat, co si vzít dnes na sebe. Střevíček je vyroben z umělé hmoty a potažen hebkou černou látkou s flitry stříbrné barvy. Vnitřek střevíčku je vyložen jemným saténem, který tvoří záhyby sloužící jako přihrádky pro vaše šperky.
ST0003-1302
  • Sleva 64%
Stojánek na šperky černý střevíček
  • Stojánek na šperky černý střevíček
  • Stojánek na šperky černý střevíček
1/3 do konce slevové akce
DostupnostSkladem 1 ks
Vaše cena249 Kč89 Kč*
1 ks
BarvaČerná
Určenížena
ZnačkaFashion Icon
Stojánek na šperky černý střevíčekVýška: 12,5
Šířka: 4,1
Materiál: Umělá hmota, textil
Barva: Černá

Pokud doma ještě nemáte žádný stojánek na šperky, prohlédněte si například tento elegantní střevíček. Stojánek je nejen hezký na pohled, ale také velmi praktický, vaše šperky v něm najdete krásně roztřízené a budete pak snadněji vybírat, co si vzít dnes na sebe. Střevíček je vyroben z umělé hmoty a potažen hebkou černou látkou s flitry stříbrné barvy. Vnitřek střevíčku je vyložen jemným saténem, který tvoří záhyby sloužící jako "přihrádky" pro vaše šperky. Můžete tak do přihrádek umístit prstýnky, puzetové náušnice či další drobnější šperky.

   

Stojánek na šperky černý střevíčekStojánek na šperky černý střevíčekStojánek na šperky černý střevíčekStojánek na šperky černý střevíčekStojánek na šperky černý střevíčekStojánek na šperky černý střevíček
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Stojánek na šperky černý střevíček
ST0003-1302
Stojánek na šperky černý střevíček (Černá, Materiál)
89 Kč