Stojánek na šperky elegantní panenka ST0006 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Stojánek na šperky elegantní panenka

Stojánek na šperky ve tvaru panenky s elegantními večerními šaty z jemného saténu. Panenka je vyrobena z umělé hmoty, stojí na pevném podstavci. Místo rukou se nacházejí černé kovové věšáčky, které jsou vhodné k zavěšení náušnic (nejlépe s háčky či patentovým zapínáním), řetízků nebo prstýnků.
ST0006
  • Sleva 48%
Stojánek na šperky elegantní panenka
  • Stojánek na šperky elegantní panenka
  • Stojánek na šperky elegantní panenka
36/70 do konce slevové akce
DostupnostVyberte barvu
Barva
Vaše cena289 Kč149 Kč*
1 ks
Určenížena
ZnačkaFashion Icon
Stojánek na šperky elegantní panenkaVýška: 20,8 cm
Šířka: 3,3 cm (měřeno v bocích)
Materiál: Umělá hmota, textil
Barva: Různé barevné varianty

Vaše šperky si jistě zaslouží, aby byly hezky vidět. Od toho je tu stojánek na šperky ve tvaru panenky s elegantními večerními šaty z jemného saténu. Panenka je vyrobena z umělé hmoty, stojí na pevném podstavci. Místo rukou se nacházejí černé kovové věšáčky, které jsou vhodné k zavěšení náušnic (nejlépe s háčky či patentovým zapínáním), řetízků nebo prstýnků. Bylo myšleno i na to, že každá žena má větší množství šperků, a proto se do krku dá zapíchnout kovový nástavec na další šperky. Panenka ozdobená šperky bude jistě sloužit jako hezká dekorace vašeho pokoje.

Tento stojánek na šperky nabízíme v několika barevných variantách.

Stojánek na šperky ST0006 ve tvaru panenky

Stojánek na šperky elegantní panenkaStojánek na šperky elegantní panenkaStojánek na šperky elegantní panenkaStojánek na šperky elegantní panenkaStojánek na šperky elegantní panenkaStojánek na šperky elegantní panenka
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Stojánek na šperky elegantní panenka
ST0006
Stojánek na šperky elegantní panenka
149 Kč