Stojánek na šperky panenka s krajkou ST0011 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Stojánek na šperky panenka s krajkou

Stojánek na šperky ve tvaru panenky je velmi praktický, neboť na něj můžete zavěsit značné množství náušnic, řetízků, náramků či prstýnků. Šperky lze zavěsit na malé kovové věšáčky, které má panenka místo rukou, na vnitřní věšáčky uvnitř sukně, na nástavec, který se dá zapíchnout panence místo hlavy, ale především po celé ploše kovové sukně, která je bohatě členěná a nabízí dostatečný prostor.
ST0011
Stojánek na šperky panenka s krajkou
  • Stojánek na šperky panenka s krajkou
  • Stojánek na šperky panenka s krajkou
  • Stojánek na šperky panenka s krajkou
  • Stojánek na šperky panenka s krajkou
DostupnostVyberte barvu
Barva
Vaše cena279 Kč*
1 ks
Určenížena
ZnačkaFashion Icon
Stojánek na šperky panenka s krajkouVýška: 31 cm
Šířka: 14,7 cm (spodek sukně), 3,8 (šířka ramen bez věšáčku)
Materiál: Umělá hmota, kov
Barva: Různé barevné varianty

Pokud máte velké množství šperků a nevíte, kam je ukládat, prohlédněte si náš stojánek na šperky ve tvaru panenky s velkou sukní. Tento stojánek je velmi praktický, neboť na něj můžete zavěsit značné množství náušnic, řetízků, náramků či prstýnků. Šperky lze zavěsit na malé kovové věšáčky, které má panenka místo rukou, na vnitřní věšáčky uvnitř sukně, na nástavec, který se dá zapíchnout panence místo hlavy, ale především po celé ploše kovové sukně, která je bohatě členěná a nabízí dostatečný prostor. Vaše šperky můžete navíc uložit dovnitř na dno sukně a pohodlně tak vše přenést z místa na místo. Tento stojánek na šperky poslouží kromě úschovy šperků také jako zajímavá bytová dekorace.

Tento stojánek na šperky nabízíme ve dvou barevných variantách.

Stojánek na šperky ST0011 ve tvaru panenky s velkou sukní

Stojánek na šperky panenka s krajkouStojánek na šperky panenka s krajkouStojánek na šperky panenka s krajkouStojánek na šperky panenka s krajkouStojánek na šperky panenka s krajkouStojánek na šperky panenka s krajkouStojánek na šperky panenka s krajkouStojánek na šperky panenka s krajkouStojánek na šperky panenka s krajkouStojánek na šperky panenka s krajkou
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Stojánek na šperky panenka s krajkou
ST0011
Stojánek na šperky panenka s krajkou
279 Kč