Stojánek na šperky romantická panenka ST0009 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Stojánek na šperky romantická panenka

Stojánek na šperky ve tvaru panenky s elegantními večerními šaty z jemného saténu a sponou v pase se stane oblíbenou dekorací i praktickým pomocníkem. Panenka je vyrobena z umělé hmoty, stojí na pevném podstavci.
ST0009
  • Sleva 63%
Stojánek na šperky romantická panenka
  • Stojánek na šperky romantická panenka
  • Stojánek na šperky romantická panenka
59/70 do konce slevové akce
DostupnostVyberte barvu
Barva
Vaše cena399 Kč149 Kč*
1 ks
Určenížena
ZnačkaFashion Icon
Stojánek na šperky romantická panenkaVýška: 31 cm
Šířka: 5,1 cm (v ramenou bez věšáčku )
Materiál: Umělá hmota, textil
Barva: Různé barevné varianty

Vysoký stojánek na šperky ve tvaru panenky s elegantními večerními šaty z jemného saténu a sponou v pase se stane oblíbenou dekorací i praktickým pomocníkem. Panenka je vyrobena z umělé hmoty, stojí na pevném podstavci. Místo rukou se nacházejí černé kovové věšáčky, zakončené bílou kuličkou, které jsou vhodné k zavěšení náušnic (nejlépe s háčky či patentovým zapínáním), řetízků nebo prstýnků. Bylo myšleno i na to, že každá žena má větší množství šperků, a proto se do krku dá zapíchnout kovový nástavec na další šperky.

Tento stojánek na šperky nabízíme v několika barevných variantách.

Stojánek na šperky romantická panenkaStojánek na šperky romantická panenkaStojánek na šperky romantická panenkaStojánek na šperky romantická panenkaStojánek na šperky romantická panenkaStojánek na šperky romantická panenka
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Stojánek na šperky romantická panenka
ST0009
Stojánek na šperky romantická panenka
149 Kč