Stojánek na šperky strom ST0012 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Stojánek na šperky strom

Stojánek na šperky v podobě rozkvetlého stromu s ptáčky bude vkusným a zároveň praktickým designovým doplňkem Vaší domácnosti. Stojánek na šperky v bílé či černé barvě je vyroben z kvalitního kovu a jeho stabilitu zajišťuje překřížený podstavec.

ST0012-0303
  • Sleva 57%
Stojánek na šperky strom
  • Stojánek na šperky strom
  • Stojánek na šperky strom
  • Stojánek na šperky strom
  • Stojánek na šperky strom
15/350 do konce slevové akce
DostupnostSkladem 4 ks
Vaše cena369 Kč198 Kč
1 ks
BarvaČervená
Určenížena
ZnačkaFashion Icon
Stojánek na šperky stromVýška: 29,5 cm
Šířka: 18 cm
Barva: Bílá, černá
Materiál: Kov

Stojánek na šperky v podobě rozkvetlého stromu s ptáčky bude vkusným a zároveň praktickým designovým doplňkem Vaší domácnosti. Stojánek na šperky v bílé či černé barvě je vyroben z kvalitního kovu a jeho stabilitu zajišťuje překřížený podstavec. Pokud hledáte místo na své módní doplňky, ale nechcete si pořizovat staromódní šperkovnici, ukryjte své poklady v bohaté koruně stromů.

stojánek na šperky, kov, černý, bílý, strom, pltáčci

Stojánek na šperky stromStojánek na šperky stromStojánek na šperky stromStojánek na šperky stromStojánek na šperky stromStojánek na šperky stromStojánek na šperky stromStojánek na šperky stromStojánek na šperky stromStojánek na šperky strom
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Stojánek na šperky strom
ST0012-0303
Stojánek na šperky strom (Červená, Materiál)
198 Kč