Stojánek na šperky svatební střevíček bílá ST0005-1301 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Stojánek na šperky svatební střevíček bílá ST0005-1301

Stojánek na šperky je nejen hezký na pohled, ale také velmi praktický, vaše šperky v něm najdete krásně roztřízené a budete pak snadněji vybírat, co si vzít dnes na sebe. Střevíček je vyroben z umělé hmoty a potažen hebkou látkou. Vnitřek střevíčku je vyložen jemným saténem, který tvoří záhyby sloužící jako přihrádky pro vaše šperky.
ST0005-1301
  • Sleva 74%
Stojánek na šperky svatební střevíček
17/50 do konce slevové akce
DostupnostSkladem 3 ks
Vaše cena349 Kč89 Kč*
1 ks
BarvaBílá
Určenížena
ZnačkaFashion Icon
Stojánek na šperky svatební střevíčekVýška: 12,5
Šířka: 4,1
Materiál: Umělá hmota, textil
Barva: Bílá

Hledáte elegantní stojánek na šperky, který se vám bude hodit do pokoje jako decentní dekorace? Potom je pro vás bílý střevíček jako dělaný. Stojánek je nejen hezký na pohled, ale také velmi praktický, vaše šperky v něm najdete krásně roztřízené a budete pak snadněji vybírat, co si vzít dnes na sebe. Střevíček je vyroben z umělé hmoty a potažen hebkou látkou. Vnitřek střevíčku je vyložen jemným saténem, který tvoří záhyby sloužící jako "přihrádky" pro vaše šperky. Můžete tak do přihrádek umístit prstýnky, puzetové náušnice či další drobnější šperky.

 

Stojánek na šperky svatební střevíčekStojánek na šperky svatební střevíček
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Stojánek na šperky svatební střevíček
ST0005-1301
Stojánek na šperky svatební střevíček (Bílá, Materiál)
89 Kč