Stylus s propiskou a krystaly bílý krystal červená TK0002-03 | Sperkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@sperkymoda.cz

Stylus s propiskou a krystaly bílý krystal červená TK0002-03

Propiska s krystaly bude skvělým doplňkem pro milovníky blýskavých šperků a módních doplňků! Tělo pera je naplněno čirými nebo barevnými krystalky, vršek propisky zdobí průsvitný broušený krystal. Tuha propisky se vysouvá pootočením její dolní části.
TK0002-03
  • Sleva 80%
Stylus s propiskou a krystaly bílý krystal
  • Stylus s propiskou a krystaly bílý krystal
  • Stylus s propiskou a krystaly bílý krystal
197/210 do konce slevové akce
DostupnostSkladem
Barva
Vaše cena299 Kč59 Kč
1 ks
Určeníunisex
ZnačkaFashion Icon
Propiska s krystalyDélka: 14 cm
Šířka: 1 cm
Materiál: Obecný kov, plast
Barva: Různé barevné varianty
Kameny: Ano

Propiska s krystaly bude skvělým doplňkem pro milovníky blýskavých šperků a módních doplňků! Tělo pera je naplněno čirými nebo barevnými krystalky, vršek propisky zdobí průsvitný broušený krystal. Tuha propisky se vysouvá pootočením její dolní části. V naší nabídce naleznete také propisku se stylusem, se kterou můžete ovládat svůj tablet či mobilní telefon s dotykovým displejem.

Stylus s propiskou a krystaly bílý krystalStylus s propiskou a krystaly bílý krystalStylus s propiskou a krystaly bílý krystalStylus s propiskou a krystaly bílý krystalStylus s propiskou a krystaly bílý krystalStylus s propiskou a krystaly bílý krystal
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Stylus s propiskou a krystaly bílý krystal
TK0002-03
Stylus s propiskou a krystaly bílý krystal (Červená)
59 Kč